Prikaz jedne poruke
Stara 16.7.2017, 19:11   #20
Bryan Fury
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Bryan Fury
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 5.619
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 1.521 puta na 1.054 poruka
Određen forumom Re: Ulaganje u komp vs. ulaganje u konzolu

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Po meni su i onaj koji da 1000+ evra na "gejming" PC i onaj koji kupi konzolu ovce.
To je već subjektivno, meni lično nije jasno da neko npr. može za 10-15 dana čvarenja na moru potroši hiljadu ili više evra, a opet neki cele godine žive za tih 10 dana; ili na neku krntiju od kola na svakih godinu-dve potroše 1k evra što na registraciju/osiguranje, što na servisiranje, letnje-zimske gume, a žive u gradu sa solidnim gradskim saobraćajem itd.

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Od igara na konzolama mene samo Bloodborne, The Last of US 1&2 i Death Stranding (ovo možda izađe za PC) interesuju, a za to mi nije isplativo uzeti PS4. Kada bih te igre izgustirao, konzola bi negde skupljala prašinu, jer stvarno ne vidim zašto bih igrao nešto na njoj, umesto ko čovek na PC-u..
Konzole ne igraju ljudi...? Bilo bi zanimljivo videti odgovore kad ne bi bilo piraterije na PC-ju i kad bi i najgluplja igra za PC morala da bude original i plaćena.

Što se mene tiče, zavisi najviše od tipa igara koje će se igrati, sigurno da oni koje zanimaju MMO, RTS, FPS i slične pre svega zanima PC, konzole opet imaju svoje ekskluzive tako da svako može da izabere šta mu se sviđa.

Inače instalacija/update na PS4 je toliko jednostavan proces da verovatno ni deci nije potrebna pomoć, sve ide automatski i u pozadini, najkomplikovanija stvar je uplatiti pare na nalog, ali to opet je zbog tog što živimo tu gde živimo i priča za neku drugu temu.
Bryan Fury je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku Bryan Fury na korisnoj poruci:
Picard (17.7.2017), Rockstar (16.7.2017), Schwabsteiger (16.7.2017)