Prikaz jedne poruke
Stara 8.1.2006, 17:41   #35
[RHY]
Član
 
Član od: 15.11.2005.
Poruke: 109
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na jednoj poruci
Određen forumom Re: 17 korisnika (ranojutarnja razmišljanja)

Citat:
Simke kaže:
Kakvi smo mi to ljudi???

samo nešto gunđamo i lupamo primedbe, te ne valja ovo - te ne valja ono...
stalno provejava nezadovoljstvo, traženje dlake u jajetu i prosipanje pameti.

prelistam jutros teme i polako počinje da me nervira,
nema konstruktivnih predloga, pravih ideja, osmišljenih poruka i razmišljanja...
sve nešto na nož, nervozno, poluvaspitano i uvredljivo...

možda sam surov ali neke bih terao da javno, naglas čitaju svoje poruke...za kaznu.

šta me više nervira?

pa cimanje oko cene.
oko cifre koja je u svakom slučajnu mala i beznačajna. mrzi me da pregledam profile onih što se najviše bune ali imam utisak da kupuju od mamine i tatine plate i da SK nije najveća glupost na koju bacaju pare.

pa tema oko ćirilice ( e, to posebno)
da su naši preci tako razmišljali sada ne bismo ni imali ovakvu temu, mi u vojvodini bi pisali i govorili nemački a tamo preko dunava turski i ...
dosta, o ovome neću više ni slova.

pa natezanje oko miodraga kuzmanovića.
koji je u svakom slučaju osobenost u ovom trenutku sveta kompjutera i već kao takav vredan neke pažnje.
pomislio sam u jednom trenutku da postavim pitanje u temi da li je iko čuo za igora mandića, književnog kritičara. na neki način duhovnog oca nekih novinara koji gaje stil poput m.k.
ali ... čemu, da mi se javi vojaM, oluja ili još dvoje/troje ljudi koji su uopšte čuli i znaju o čemu pišem...

pa prepucavanje šta valja i nevalja u sk, pa cd/dvd...posteri, lizalice...
a kad sam postavio pitanje da neko od pisaca načini dobar i kvalitetan sadržaj za cd/dvd niđe nikog, svi junaci u crnu zemlju ponikoše...

pa smetaju reklame i sobe brbljaonica i humor.
stvarno. pa što onda ne uzmu stručnu literaturu i fertik. tamo nema reklama, odgovori su bolji nego na forumu i nema ostalih kritikovanih sadržaja.

ovo su samo moja ranojutarnja razmišljanja, niko lično nije prozvan pa ni ljudi čija sam imena upotrebio bez pitanja (izvinjavam se)

napolju se sunčan dan bori sa minusom, navijam za toplotu
budimo pozitivni, mi činimo ovaj forum, možda ste baš vi ili vi, onaj bitni sastojak koji će mu dati pravi šmek

nastaviće se...

Hehe... uvijek je bilo takvih tema, ljudi, prijedloga, trazenja, lizalica...... Bitno je ne obazirati se. Kao i u zivotu, nadjes par ljudi koji ti odgovaraju, ostale ne pustas u sistem i to je to. Easier said than done, znam...

Jednostavna rjesenja su najbolja. Zahtjecaju puno ramisljanja.
[RHY] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke