tema: WOW kutak
Prikaz jedne poruke
Stara 11.6.2009, 19:10   #7687
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: WOW kutak

Citat:
Irondacha kaže: Pregled poruke
To ti je kao da kazes da svi ljudi koji nose naocare pametni, ili da su ljudi sa "visokim" celom glupi.A od ljudi na slici niko nije extrem(Kungen nije extremno mrsav , a ako je vama cudno sto nije nabildovani baja sa konjskom facom kakve mozete videti po gradu,to je vasa stvar) a i da jeste to ne mora uopste da bude vezano sa njegovom "profesijom".A i kao sto mozete videti izrazito je visok , pa je to jedan od razloga sto je mrsav.
ne, naochare morash da nosish jer ne bi video ili volish da nosish. Niko ne voli shto je debeo a ni ne mora da je debeo (ima genetike, ali to se drzhi pod kontrolom). Da, jeste visok, ali kad radish na sebi to se "scale"-uje sa visinom.

Citat:
Sale013 kaže: Pregled poruke
Hahaha, a sta si ti strajo leba ti? Vidim da igras WoW, GW, Warhammer, Runes itd... S obzirom na to da imas 15 godina, ne bih rekao da si se osamostalio od roditelja.. Jel treba onda i na tebe tako da gledamo? Vidim da u postovima i pominjes hvatanje "riba" za grudi itd.. Jel ti to o morskim ili slatkovodnim pricas?
Prvo odrasti malo, posle ces tek nauciti nesto malo vise o zivotu. Al prva lekcija nek ti bude da ne trpas sve u isti kos i da procenjujes kakvi su ljudi a da ih ne poznajes.
Igram samo i iskljuchivo Warhammer i tf2 (ponekad). Ja josh ni profesiju nemam niti je zakonski da ja radi za pravu platu. A mislim na one "ribe" koje su ti potrebne da bi obebedio opstanak ljudi na planeti, shto nam je na kraju krajeva, svima jedini clij i jedina svrha.

Citat:
jozvan_Kg kaže: Pregled poruke
Prvo, ovako glup nacin razmisljanja nisam video odavno. To ako neko ima 110+ (kao ja na primer) ne mora da znaci da ima problema sa prestankom jedenja. Ja jedem, normalno, cak i manje nego pojedinci koji se kotiraju ispod 80+ pa opet se gojim, jbg, organizam mi je takav, i da pojedem jedan smrdljivi smoki opet ce mi u kilazu otici. Drugo, za ribe i misice takodje nema veze sa mozgom, ja sam imao devojke lepse nego sto su pojedini iz 'bilderane' imali, evar. Za ribu ne treba misic (doduse ima onih devojaka koje vole samo to), mnogo je vise njih sto voli da momak ima slifa i kliker koji radi, a ne sundjer i to osusen, ispod skalpa, kao sto si ti sa svojim postom dokazao, bez uvrede. Jbg, ne volim i ne trpim da neko proziva ljude bez razloga, a nije jos u stanju ni nos da obrise. Kao sto Sale013 rece, 'Prvo odrasti malo, posle ces tek nauciti nesto malo vise o/u zivotu'. Rizikujem da popijem ban ovim postom, al' kad je bal nek' je maskenbal.
Znachi dokazao si da sad upada neka vrsta samoodbrane, i ja sam takav i potpuno te razumem- pojedem 2 parcheta hleba uz obrok i odma se naduvam ko balon, ali to opet znachi i to da ti imash negde drugde lakshe, mozhda imash nad-prosechnu logiku, mozhda si narochito spretan, mozhda si dobar u obrazovanju, mozhda lako kontash stvari... A izvini, shta cesh da uradish ako ti neki dizelash startuje devojku? One trazhe provod i sigurnost, a to im, danas, necesh priushtiti klikerima.



I sad, ako bi moglo, da se vratimo slushanju vashih pustolovina izlazhenja iz vatre i rokanju glavom po tastaturi u areni sa vashim dkom ili paladinom, kako bi podizao sam svoj ego kako sam dobro postupio prodavshi lika bash pred rasped igre.
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke