tema: Fifa 11
Prikaz jedne poruke
Stara 9.6.2010, 19:16   #111
Uros12
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.1.2008.
Lokacija: Zvezdara
Poruke: 3.979
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 812 puta na 556 poruka
Određen forumom Re: Fifa 11

Citat:
Stefan 5 kaže: Pregled poruke
Pod broj 1 oni retardi iz HB studios će sigurno raditi igru jer su radili FIFA 2010 WC sa glavonjama iz EA. Cry engine 3 ... Djole je malo loše razumeo da je neki lik rekao da bi voleo da vidi takvu igru.E sada po EA će biti sigurno impruvmentsa(da se tako izrazim).Oni su i za PC FIFA 2010 izlistali 2-3 strane poboljšanja od kojih sam ja video veoma malo.PC fans will be happy?!Oće biće happy kad vide ono njesra od grafike i čekirajući sajt soccergaminga za NG grafikom,gameplay improvmentsima,texture optimizationima...Ajte iskrenp recite ko igra FIFA 10 PC kao običnu igru bez ičega.Malo je takvih(ako ih uopšte ima).A njima alal vera(koliko su samo para uzeli od početka FIFA serijala).Toliko od mene.Ja kupujem xbox 360 a nisam lud da uzimam PS3 i igre od 75 eura za njega.
Ucinices Petera Moorea srecnijim,a to je lose.Bolje uzmi PS3 ako bas hoces da igras jednu igru,nece ti biti tesko da za samo jednu igru das pare.
I da,neverovatno je sta su sve obecavali za Fifu 10.Pogledajte forum Fife 10 za PC i teme koje su lepljiveznaci da ne verujes kako su nas lozili,te bice dribling 360 stepeni te bolji gameplay te AI poboljsan...al polni organ,dobili mozda najgore razocarenje.
Uros12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke