Prikaz jedne poruke
Stara 6.3.2017, 17:35   #18
PinociO
Veteran
 
Član od: 3.1.2007.
Poruke: 548
Zahvalnice: 353
Zahvaljeno 183 puta na 121 poruka
Određen forumom Re: Svet kompjutera 03/2017

Mislim da se malo preteruje sa kritikama prema casopisu. Na 100 strana je nemoguce napisati bas sve sto bi se dopalo svakom citatelju.Neka cita ko sta hoce i kome se sta svidja. Ja licno ne volim ni jedan tekst koji je duzi od dve strane,jer se uspavam kad ga citam Licno nikad i ne obracam paznju na izgled naslovne strane,cak ne citam ni sta na njima pise. Svaki broj ocenjujem u fazonu vredi li broj procitanih (naucenih) informacija 200 dinara!? Pa ukoliko ima vise novih informacija,super.... Sto se mene licno tice,sveo bih broj kolumni na jednu.Autor nebitan. Uveo bih malo vise teksta informativnog karaktera... navodio bih cene uredjaja,makar okvirno,jer nije isto da li pise da je uredjaj 500 ili 300 eura,a u obe cifre 50 eura manje vise ne igra neku vecu ulogu.Pomalo neshvatljivo mi je da prilikom predstavljanja dva-tri uredjaja samo ostavite gole slike,bez naznaka bar koji je od kojih modela. Suvise konfuzno,bar za mene deluje. Mislim da ne bi bila greska (kako u ovom broju pisete) da predstavljate po jednu preporucenu konfiguraciju svaki broj. Nekada od 200 nekad od 700,nekad 1300 eura... svako ce se naci u necemu... i ono sto mi najvise smeta,nekako sticem utisak da se svake godine u isto vreme pise o istim programima,samo novije verzije.... mislim da bi tu moralo mnooogo sire da se deluje. Eto.... neki moj generalni utisak
PinociO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku PinociO na korisnoj poruci:
Nenad Grujic (7.3.2017), oluja (9.3.2017), todos (6.3.2017), ZoNi (14.3.2017)