Prikaz jedne poruke
Stara 1.4.2010, 14:34   #938
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: Треба ли Србији ћирилични интернет доме

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Ako vec u 50 strana nisi procitao bar neki razlog zasto moze da bude korisno, ne znam sta da ti kazem. I da napisem nesto, zaboravices za stranu dve (a jesam napisao, npr. шишање.срб argument).
Ovo nema veze sa domenom. A i da ima, ovakvih reci ne postoji ni 10.


Citat:
miša topola kaže: Pregled poruke
U pravu je Dukes da bi po ustavu moralo da se uvede, ali ovo je poslednja stvar u ustavu na koju bi oni trebali da obrate paznju... kao da se ustav uopste i postuje . Dok pisem ovo mogu da pogledam kroz prozor i da navedem bar 10 stvari koje nisu po ustavu i jos 10 koje narusavaju bezbednost gradjana i jos 10 koje su cak ilegalne. A oni nasli da uvode cirilicni domen, kao iz postovanja ustava .

Naveli ste 2 razloga koja, po meni, ne ispunjavaju cenu kostanja (25k evra/dolara nisam siguran) + cenu resursa pored ove cene. Evo na primer player1, hoces taj domen, neka postoji 10 takvih kao ti koji hoce 10 razlicitih reci. Da li ste spremni da izdvojite po 2500 evra/dolara svako da uzmete bas taj domen? A kada drzava treba da da, onda vam je prekopotrebno i sisanje.rs ne mozete da koristite. Znam da cete da kazete da ne bi vi bili jedini koji bi uzeli cirilicni domen... ... ali ako zbog vas uvode na prvom mestu, onda kao da samo za vas uvode zato sto drugi ne bi ni trazili nego im odgovara latinicni a vise bi voleli cirilicni da postoji, pa kada vec postoji sto da ne uzmu. E pitanje je sto uopste napraviti da postoji. Pa zbog vas kojima sisanje.rs ne odgovara. E pa onda platite sami.
Kao covek u selendri kojem se uvodi telefon, ako insistira da ga ima, mora on da plati bandere i kablove do njega, a posle kome se svidja dobice besplatno (bez naplate toga sto je ovaj platio)...

Bez glupih komentara molim vas. Ako vam se ne svidja moje misljenje kazite mi zasto i sta nisam u pravu. I naravno kazite ono sto vi mislite da je istina.
Supreme.50 je offline