tema: SUSE 10
Prikaz jedne poruke
Stara 19.2.2006, 16:37   #11
brainZ
Član
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: /home/kg/pivara
Poruke: 208
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 6 puta na 4 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku brainZ
Određen forumom Re: SUSE 10

Citat:
Covenant kaže:

I pored svega sto ste rekli,stoji da je kompajliranje na SuSE ili MDK(u svakom slucaju bilo koji "paket" distro)nocna mora....

...

Bogami,kada sam ja koristio SuSE iskljucio sam skoro sve te gluposti koje mi ne trebaju,tipa NetBIOS,NFS,.....ali nisam uopste primetio neko ubrzanje,kako prilikom boot-a,tako i prilikom koriscenja samog sistema.....
Sa prvim se ne slazem narocito za Mdk, instaliraj devel pakete, i kompjliranje ce samo da prsti... Sto se tice drugog, Suse je jednostavno shit, kao i toliko hvaljeni Yast. In fact, hvale ga samo Win konvertiti koji su u frci od terminala... jedino sto nesto vredi od sveg tog BS-a jeste sax koji je prilicno ok za posao koji radi. Ako biste nesto za pocetnike, user-friendly, brzo kao metak i sa control panelom predlazem Mandrivu 2006. Instalirao sam je na masini svoje devojke (nije jos za Debian ) i jos treba da naidjem na neki problem ili razlog za zamerku. Simply, nista od ranijih bugova, samo brzina i user-friendliness

EDIT: Stavise, Mdk 2k6 dolazi sa svim kodecima za multimediju, tako da ovaj problem necete imati...
brainZ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke