Prikaz jedne poruke
Stara 15.7.2014, 23:28   #2
jojkic
Novi član
 
Član od: 9.5.2013.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na jednoj poruci
Određen forumom Re: Snimanje igara za Amigu na VHS kasete

Citat:
DeCoy kaže: Pregled poruke
Tako da sam vrlo brzo batalio ovaj sistem i vratio se dobrim starim disketama(posto sam na A500 o HD-u u to doba mogao samo da sanjam).
Zanima me da li je neko od vas mozda imao iskustava sa ovim uredjajem?
Imao sam i ja to čudo. Da, bila su dva kabla. Jedan je bio ako se dobro sećam video Out, koji je emitovao sliku ka video rekorderu tj. za snimanje igrica na VHS, a drugi je bio taj koji je imao i neku elektronsku pločicu, e sad ni ja se više ne sećam gde se ubadao u komp, i koji je video sliku sa video rekordera pretvarao u signal za učitavanje za komp.
I jeste isto bilo poručeno iz beše Vojvodine, baš me i zanima to čudo ko je smislio.
Koristio sam ga da radim kopije (back up) igrica sa disketa na video kasetu, jer disketa naravno nikada dovoljno , za druge igre. U praksi možda par puta vraćao kopije sa VHS-a na diskete, ali sve je to išlo tako sporo, da sam digao ruke od toge, plus to je već bio i kraj negde i Amige i VHS-a kod nas, pa ubrzo i sam video rekorder ode u kantu usled razdrdanosti ( da ne kažem da sam pokušao magnetnu glavu od video rekordera da štelujem , valjda po navici od C64)
jojkic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku jojkic na korisnoj poruci:
DeCoy (15.7.2014), Oggy (15.7.2014)