Prikaz jedne poruke
Stara 4.12.2018, 3:26   #46
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Graficka zablokira ceo racunar

Citat:
Rockstar kaže: Pregled poruke
Nisi razumeo - nove 2080-Ti/2080 karte, koji se nisu čestito ni poterale masovno crkavaju, dana u rudniku nisu videle već samo vrte benchmarke.
Mislim da placas veliki novac za 2080ti bez razloga....Pokreces igre na full hd koliko sam razumeo,a imas graficku koja glat radi posao na 4k i to jos i nije po meni u odnosu na ulozeno dobijeno nesto sto moze da potuce pascala,bar ne jos uvek....Igre nece poobedji,nemas razloga da zuris...To sam ja sebi uvek vikao kada god sam cekao da uzmem neki komad hardvera,ono sto sada ne radi dobro,sacekas pa odigras kada taj komad hardvera ne uzmes..Ako me razumes....Koristi tu gtx 970,a ono sto ti se ne svidi kako radi,sacekaj da odigras kad se stanje sa hardverom unormali...To su veliki novci da bi se zaletao.Sacekaj jos neko vreme da prodje da cisto vidis jos neka iskustva korisnika...To ti je moj savet...Ja sam za gtx 1060 i u to vreme 310e koliko sam dao za nju bio u dilemi da li uopste ima svrhe dati toliki novac i koliko je to pametan izbor u odnosu na ulozeno,dobijeno,a da ne pricam koliko je u tvom slucaju ta suma veca,a samim tim i odgovornost....Polako samo..Ne znam da li pascala 1080ti ima u prodaji,a ako i ima sigurno je dosta jeftiniji,a ne toliko sporiji,barem ne za tu cenu koju su oni nazvrljali.....Veruj mi na rec .

Citat:
Rockstar kaže: Pregled poruke
Nisi razumeo - nove 2080-Ti/2080 karte, koji se nisu čestito ni poterale masovno crkavaju, dana u rudniku nisu videle već samo vrte benchmarke.
Sada te razumem.
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke