Prikaz jedne poruke
Stara 9.3.2022, 13:44   #664
tref
Veteran
 
Član od: 5.8.2013.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.159
Zahvalnice: 312
Zahvaljeno 368 puta na 275 poruka
Određen forumom Re: Savet oko izbora telefona?

Citat:
Kojic_M kaže: Pregled poruke
Već sam bio rešen da kupim neki poco, realme, xiaomi i onda naleteh da svi stvarno jesu dobri dok su novi, ali brzo krenu problemi sa softverom, senzorima, miui-em i slično. Jel mogu oni pristojno da rade bar dve godine ili je ta dugotrajnost rezervisana sa samsung i slične top brendove?

I ako bih išao na kategoriju 200 evra, jel tu Redmi Note 11 best buy?
Realmi je podbrend Oppo brenda, nema veze sa Xiaomi, verovatno si mislio na redmi-podbrend Xiaomi brenda. Pa ne znam sta da kazem, ja menjam cesto, gotovo da nema brenda koji nisam imao, ali nijedan telefon duze od 7 meseci(mi 9), sve do 3 meseca sam koristio, imao sam skoro stariji flagship OnePlus 6(2018) brz je i baterija dobra ali ima bagova na izvolte, sto se Xiaomija tice, drzim se Mi telefona, sada su ukinuli tu Mi oznaku, i radili su solidno, imao sam i A seriju Samsunga, OneUI po meni izvikan, mozda malo fluidnije radi od MIUI, ali MIUI ima vise opcija, opet Huawei EMUI nabolje radi, najbrze, naispeglanije, ali sam imao Mate Seriju i Nova 5T Kirin 980-flagship cipset, pa je sve radilo savrseno. MIUI je nekad bio najboji custom rom za druge brendove, nesto sto uglavno tadasnji stock OS na Androidima nisu mogli ni da zamisle, avangarda svog vremena, jedno vreme je to bio OxygenOS, ali vise nije, Huawei kuburi sa Google, polako Realmi i Oppo dolaze na trziste, ima tu i uvek stock android one-cisti android Motorola recimo g60, jedina mana sto je ogroman... Nema pravila, geekbench je izbacio Samsung sa njihovih testova zbog varanja, slicno se ranije proveo i Huawei, zato i nema Antutu benhcmark aplikacije u google play store. Za 200e pojurio bi iskreno polovan p30 ili mate 20 pro, moj stav. Pozdrav
tref je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku tref na korisnoj poruci:
Kojic_M (9.3.2022)