Prikaz jedne poruke
Stara 21.7.2017, 23:06   #180
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: Ulaganje u komp vs. ulaganje u konzolu

Citat:
Laskaris kaže: Pregled poruke
Ne odredjujem ja nista vec su to cinjenice dopadale ti se ili ne.
Za mene nisu činjenice. Mount and Blade 2 godinama iščekujem, a onaj Spajdermen i Days Gone mi deluju dosadno, ne interesuju me..

Citat:
Laskaris kaže: Pregled poruke
PC vec neko vreme nema prioritet kao igracka platforma a nema ni neku ekskluzivnost pa je znatno ulaganje u igracki hardver postalo prilicno besmisleno.
Ako pod tim 'znatno' misliš na čestu kupovinu novih, skupih komponenti.. onda se slažem. Zato lepo na svakih pet godina kupiš nov komp od 1500 evra i uživaš. Ova investicija se isplati, trust me..

Citat:
Laskaris kaže: Pregled poruke
Ako ce se igrati narodnjaci ok, to razumem, ali legalan moderan gaming se neuporedivo vise isplati na konzolama.
Meni ne, zato što me gaming na konzolama ne zadovoljava. Navikao sam na konja, da skačem na magarca mi ne pada na pamet. I igre su mi skupe.. razmazile su me steam rasprodaje. Nemojte da generalizujete, shvatite da svako ima svoje preferencije..

Citat:
Matches Malone kaže: Pregled poruke
Pritom, Pillars of Eternity stiže uskoro na konzole, Divinity OS:EE i Wasteland 2 su već tu, a vrlo verovatno će Divinity 2, možda čak i Tyranny u neko dogledno vreme izaći.
Lepo. Ali, realno to ili igraš na PC-u ili ne igraš uopšte..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke