Prikaz jedne poruke
Stara 22.2.2021, 6:05   #999
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.267
Zahvalnice: 1.054
Zahvaljeno 1.668 puta na 1.060 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: nVidia Ampere

Citat:
doctor kaže: Pregled poruke
Došlo mi je sebi oči da iskopam od tvog posta a pogotovu što se boldovanog dela tiče. Lik je sebi napravio to što je napravio, mega je uspešan i njegovi potezi i krvave prozivke od strane Gamers Nexusa su u zadnjih godinu dve napravili krajnje pozitivan talas na YouTubeu gde tech revieweri sve češće i otvorenije kritikuju i pljuju po debilnim potezima velikih kompanija. I svaka im čast.

Ne znam šta si hteo uopšte da postigneš svojim postom sad kad ga opet pročitam...
Ne kapiram šta ti nije jasno?

Bilo hardware reviews ili gaming reviews igra je ista.

Počinješ od nule. Moraš sam da ulažeš i radiš, boriš se za gledanost. Kada imaš više pregleda možeš da sarađuješ sa sve ozbiljnijim kompanijama i kada si dovoljno popularan-veliki kompanije ti daju informacije i pristup hardveru sve ranije i naravno džabe.

Za to vreme ćutiš i trpiš, jer bez pristupa ne možeš da pariraš drugima i da budeš relevantan.

Kada postaneš dovoljno veliki da gubljenje privilegije od strane velikih kompanija ne može da te ošteti onda pustiš jezik i rasteš još više jer "the little guys" staju iza tebe, jer si ti njihov glas.

Tako da kao što rekoh, ima X istih kao što je on na YouTubu, samo je bitno imati kritičnu masu iza sebe. A ta masa ste vi koji ga pratite, gledate reklame, kupujete merch. Vi mu dajete "leđa" da kaže ono što želi umesto ono što mora.
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke