Prikaz jedne poruke
Stara 17.1.2021, 23:59   #3215
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 712
Zahvalnice: 516
Zahvaljeno 162 puta na 108 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

Citat:
Cracked But Whole kaže: Pregled poruke
Ne zanimaju me GTA aspekti open world igara, tkd me nije zanimalo napucavanje s policijom ili interakcija sa prolaznicima.

Ono što sam želeo, dobio sam -
Over and out.
Ovo !!!

Covece ne razumem.
Evo sad sam zavrsio " Chilldren of Dune " ( tek sad znam sramota ) , i ne mogu da opisem ukratko koliko mi "prija " i jedva cekam sledecu u serijalu da pocnem . Ljudi neki smatraju da je remek delo neki ne , neki ocenjuju sa jedanom zvezdicom nekima ni 5 nije dovoljno.


To je kako moze neko kritikovati knjigu ( u ovom slucaju) da je djubre i nista nevalja zato se meni ne svidja . Ne razume to , u stvari razume ali zato kazem da ne razumem .
Citao sam kritike bas ljudi koji vole prvu knjigu Dune a dalje ne jer se rastaje sa klasicnim sci-fi elementima i to je ova prica , parafraziram-
Volim prvu knjigu ali ovo postaje sve gore i gore , previse dijaloga monologa , filozofije , nema opsia tehnologije , nema bitaka , akciije itd.

Da upravo ste opisali sta vi ne volite da citate i naravno posto vi to ne volite onda to ne moze da bude dobro.Vama su samo bitni elementi koji su ovde zanemareni a i nepotrebni .

Isto je i za Cyberpunk i za sve zivo na ovom svetu . Kako bre neko moze da smatra da je nesto dobro sto ja ne volim, ej bree , znaci da ja nisam pametan da ne razumem , neeee ne moze tako , bice ta je to ipak djubre...

Nadam se da niko nece da se naljuti ne prozivam nikog apsolutno , dajem samo primer kako se upada u psiholosku zamku kad se racionalizuje emocija ili sto psiholozi kazu " Desna strana mozga donela je emotivnu odluku sad mora leva da je opravda argumentima . "

Ako vidite da mnogo pametnih , racionalnih ljudi koji poznaju materiju , u ovom slucaju igre voli nesto i objasnjava nasiroko i zasto , bice da je stvar ukusa .
E nadjite nekog da vam objasni da je Turbo Folk kvalitetan umetnicki pravac .
To ide malo teze jer to je objektivno sr....

Imao sam U 4. srednje u okviru Sociologije nekoliko poglavlja o umetnosti i kicu i kako i zasto se razlikuju , jos sam tad poceo da se trudim da pravim razliku sta je lose a sta se meni ne svidja a lako se to pobrka zato emocije out .
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Koreli A. na korisnoj poruci:
player1 (18.1.2021)