Prikaz jedne poruke
Stara 21.9.2008, 1:41   #25
icko
Član
 
Član od: 9.3.2007.
Lokacija: Nis naravno
Poruke: 36
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Perfect World International!

Citat:
Leon da Vinci kaže: Pregled poruke
Hoce i sto je najbolje nisi uopste hendikepiran u odnosu na ostale igrace koji kupuju preko item maila zato sto imas opciju da i sam kupis iteme sa ingame goldom ali ... ( to je druga prica )
tacno moze se kupiti ingame goldom sve sto ima na item mall-u ali ces prvo morati da kupis gold za prave pare uprotivnom ces morati debelo da zagrejes stolicu da bi napravio milionce sto i nije neka kinta na PW-u.Pola mog gilda je preslo sa Silkroada na PW nemam pojma zasto grafika i engine u Silku je daleko ispred PW-a iako je starija.A te price Silkroad je pure grind igra i ostale gluposti kao u PW imas 5000 questova i tako bice ti zanimljivo dok se smaras s njima to vi pricajte nekom drugom.Pa ovi moji ortaci su po 15 sati dnevno online ej breeeeee pa ako to nije grind onda sta je.Jer po njihovoj prici ako hoces nesto dsa napravis tj. gold ili status jbg moras da cepas po ceo dan.Pvp kolko sam ja mogao da vidim je jednom recju uzasan,skilovi uh necu ni da pocinjem s njima,kretanje igraca vestacko ko roboti bre,ma sve u svemu po meni cist promasaj al jbg ne pitam se samo ja.Tako da ko voli nek izvoli a kad se smori welcome in the world of Silkroad pa sami procenite

poz
icko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke