Prikaz jedne poruke
Stara 27.1.2019, 22:55   #24
zexns73
Član
 
Član od: 21.2.2016.
Poruke: 112
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 19 puta na 15 poruka
Određen forumom Re: XFX RX 560 Problem sa igrama

pa pazario si bukvalno isto,rx560 je bukvalno isto sto i 1050 stim sto 1050ti ima 4 giga memorije
to mogu da kazem pogotovo sto kad smo kolega i ja isti dan pazarili graficke ja sam rx560 a on 1050 pa kad smo uporedjivali isti rezultati jako malecne razlike zavisi od igre do igre

1050ti jedino bolja zbog vise memorije posto polako za novije igre u full hd rezoluciji 2 giga postaje malo ok tu razliku ako igra vise zahteva graficka ima 6 giga deljene memorije sa sistemom
naveo si da si instalirao klincima neke igre ako je windows 10 i neka starija igra onda mi je blio najbolje resenje koristiti dgxwoodo za slimulaciju neke stare graficke,generalno nove igre mi nisu pravile problem od kad sam preso na steam i originale zivot je lepsi i mirniji
i ono sto su rekli ostali mogo si bolji gpu za jos malo novaca posto ako je tacno ko sto pise u tvom profilu da imas i5 procesor

sad da ne drvim puno ionako si se dosta nervirao ovih dana nek je sretna kupovina novog gpu-a i nek sluzi u zdravlju i veselju !
zexns73 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke