tema: God of War
Prikaz jedne poruke
Stara 11.2.2018, 14:28   #37
Dantheus
Veteran
 
Član od: 3.3.2016.
Lokacija: Ankh-Morpork
Poruke: 883
Zahvalnice: 230
Zahvaljeno 159 puta na 123 poruka
Određen forumom Re: God of War

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Jbt, meni su neke deonice u God of War 1&2 sto puta teže od bilo čega iz Dark Souls-a, računajući tu i na Bed Of Chaos bullcrap. U kecu mislim na one proklete vatrene lopte kad trebaš da klikćeš R2 ko majmun da bi otvorio vrata, onda balansiranje na daskama i izbegavanje onih sečiva (besomučno kliktanje da bi otvorio vrata i hodanje po ivicama su me mučili i bez ebenih prepreka), pa poslednja arena u Pandora temple-u gde bukvalno 15 minuta bez prestanka nadiru protivnici.. sve da bi te kasnije dočekao Arej i silovao iznova i iznova. A u dvojci pentranje po rotirajućim bodljikavim tornjevima u podzemnom svetu i prokleto NAJGORA qte deonica u istoriji gejminga- poslednja faza fajta sa Zevsom (ovde mi je pritisak skočio na 140).

Ghost of Sparta mi se više svideo, pored svih limitacija, nevidljivih zidova, itd. Ostaje mi još remaster trećeg dela, pa ću biti spreman za ovo čudo.
I meni je prvi dio bio težak, ne sjećam se baš svih dionica na kojima sam se napatio, ali se sjećam da su rotirajući stubovi i Ares bili frustrirajući.
Dantheus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke