Prikaz jedne poruke
Stara 7.11.2019, 16:50   #34
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Call of Duty Modern Warfare (2019)

Citat:
Pipboy kaže: Pregled poruke
Mislim da može da se napiše esej na temu "Kako i zašto ljudi ne razumeju poentu Domination moda igranja..."



Devet od deset slučaja na početku meča svode se na mene koji rašujem B sam, i popijem svaki metak, granatu, fleš ili stiki, dok se ostatak koti oko A kako bi dobili tih tričavih 100 poena, koje će kasnije svakako da naslažu na deset drugih načina.



Koliko može komplikovano biti razumeti da jedan (najviše dvojica) iz ekipe osvaja A (ni teoretski ni praktično nije moguće da protivinik, u početnoj fazi igranja, na bilo koji način to ugrozi), dok ostatak onda lakše uzima B, i praktično drži igru u rukama dok se konstantno brane dve zastave, jer je B uvek na najtežem mestu koje se teško osvaja a lako brani. Juče smo igrali Pikadili mapu, i svaki put kad bi osvojili B, tačno se videlo koliko prodiše skor i krene da sustiže protivnički.



O egzotičnim momentima tipa ne rašujemo svi jednu zastavu u isto vreme, deo ekipe pokriva osvajanje i motri na neprijatelje, ili ako ako se intenzivno puškara na jednom delu mape, to znači da je protivnička zastava u pozadini verovatno slabo branjena, da i ne pričamo.


Igras objective based igru gde kd najvise trpi od svih modova, u CoD-u, i to u soloQ. Sta ocekujes? Ako hoces kakav takav obj based mod da se i saigraci trude oko obj, igraj Search and destroy.


Sent from my iPhone using Tapatalk
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke