Prikaz jedne poruke
Stara 10.10.2016, 12:06   #58
s[C]ream Zombi[E]
Veteran
 
Član od: 17.11.2011.
Poruke: 1.010
Zahvalnice: 219
Zahvaljeno 212 puta na 204 poruka
Određen forumom Re: SSD Koji kupiti?

Citat:
MacvaSabac kaže: Pregled poruke
Steta. Kod njih takodje ne padaju cene. Bezobrazluk.
taj shop koji si spomenuo je dobar. ali (uvijek to ali), meni se cini da cijene nekih proizvoda, ako nisu na akciji, nisu tacne. inace moguce je sa njima ljepo dogovoriti se oko svega. prema meni su uvijek bili srdacni.
a madjari, ko madjari, vidjeli da se roba kupuje i hajde da oderemo koliko mozemo.

@Schnak3 nije iskljuceno jedno a ni drugo. i ja kad sam kupovo kod njih procesor, platio sam ga manje nego sto sad kosta. iako iskreno vijerujem vise da su oni uticali na cijene a ne prodavnice i zato samo gore napiso da deru koliko mogu. a kad ih pitas, kao ne znaju sta da odgovore jer ni oni nisu svijesni toga zasto su cijene povecane. to su price za malu dijecu.

ne bih sad da favorizujem, ali meni je emmi i dalje najbolji shop. cijene se redovno azuriraju, sto znaci da ono sto kupis po jednoj cijeni ne dobijas po drugoj. iako su malo i oni podivljali sa cijenama, mislim da i dalje vrijedi najvise paznje obratiti na njih. jedina zamijerka je dosta slabija ponuda u odnosu na prethodne godine. taj trend opadanja je poceo 2015 godine. ne zaustavlja se i dalje.
siromasna ponuda napajanja, hladnjaka za procesore, ventilatora za kucista, pasti, maticnih ploca koje podrzavaju ddr4 a spadaju u pristupacnije, uopste maticnih ploca. a kad sam vec pomenuo hladnjake za procesore, nemaju noctua, bequiet i mnogih drugih. itd.
e sad taj x86 sto je spomeno macvasabac je odlican jer im je ponuda ogromna. mozda i najbolja u Srbiji. ja sam za njih cuo 2012 godine. 13 sam prvi put kupovo kod njih. stvarno imaju bukvalno sve sto drugi shopovi nemaju ili nikad nisu ni imali. na bolje po tom pitanju nisam naiso.

Poslednja ispravka: s[C]ream Zombi[E] (10.10.2016 u 12:20)
s[C]ream Zombi[E] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke