Prikaz jedne poruke
Stara 26.3.2008, 9:27   #1
vlada1986
Član
 
Član od: 1.3.2008.
Poruke: 34
Zahvalnice: 14
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Potreban program za prijavljivanje kvarova

Drustvo potreban mi je jedan ovakav programcic koji bi mogao da radi sledece funkcije, molim vas pomagajte.
naime, taj program bi trebao da radi sledece:

u jednoj firmi, gde ima racunara i u kancelarijama i u proizvodnji,kada neko od zaposlenih ima neki problem sa Software ili Hardware, da taj radnik ( zaposleni ) moze da startuje taj program i da se javi nekome u IT delu sta mi je problem pa da mu oni posalju nazad odgovor sta i kako dalje.
npr. meni se pokvario stampac, ja upalim taj program, napisem poruku na administratora da mi ne radi stampac i on mi odgovori nazad sta da se radi.
Naravno velika je prednost u brzini odgovora.
Nasao sam neke programe ali ne znam da li smem da kazem koji su jer sam vec "popoio" zuti karton za reklamiranje
I naravno da vise ljudi ima pristup tom programu jer ima vise ljudi koje se bave resavanjem problema

Nesto na foru Ticket System ili Service Desk Software ili Help Desk Software,ITIL Software,RT REquest Tracher, to su kljuce reci koje su mi rekli da mogu da pomognu u trazenju takvog programa,pa ce mozda i vama nesto znaciti .
I bilio bi vrlo pozeljno da taj ili vec neki programcic moze da "cita" npr kada se neko javi i kaze meni se pokvario komp da on automatski kaze koji je to pc, koji operativni sistem radi na njemu,i tako neke opste podatke.

nadam se da ste razumeli, treba mi ovo za praksu, pa pomagajte ljudi

Poslednja ispravka: vlada1986 (27.3.2008 u 10:34)
vlada1986 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke