Prikaz jedne poruke
Stara 3.8.2010, 1:20   #4
wolf88
Veteran
 
Član od: 8.5.2009.
Lokacija: Ub/Beograd
Poruke: 1.017
Zahvalnice: 392
Zahvaljeno 528 puta na 225 poruka
Određen forumom Re: Logitech Cordless Rumblepad 2

Citat:
Partybreaker kaže: Pregled poruke
Super stvar, možda će ovaj model naslediti moj Dual Action kome je desna palica maltene neupotrebljiva i "ugrožava" gaming.

Interesuje me par stvari:

1. Koliko je tih 100 časova zaista realno?
2. Je l' si probao da li radi sa nekim punjivim baterijama (da ne bih kupovao stalno...)? Mada kontam da ne bi trebalo da bude problema...
3. Da li je vibracija u smislu force feedbacka (kao na PS-u) ili vibrira kao mobilni telefon?
I ja sam ponosni vlasnik ovog dzojpeda, i prilicno sam zadovoljan. Sto se 100 casova tice mislim da su prilicno realni, barem sa baterijama koje se isporucuju uz dzojped. Meni su trajale nesto vise od pola godine, a recimo da sam za to vreme obrnuo nekolicinu igara sa njim preko PoP trilogije, raznih voznji poput Split/Second-a, platformi kao sto su Braid ili Winterbottom pa sve do starih igara kao sto je Doom. Medjutim, jedna igra je imala najvecu minutazu kad je dzojped u pitanju, a to je PES 2010 Kad god dodje neko drustvo ja izvadim svoje tajno oruzje(Rumblepad 2 naravno ) i opikamo koju tekmu. U svim igrama odlicno se pokazao, a retke su igre koje ga ne prepoznaju i to su obicno one koje prepoznaju samo x360 dzojped. Kad su mi se prve baterije istrosile presao sam na punjive i sve radi bez problema. Toliko od mene
wolf88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke