Prikaz jedne poruke
Stara 12.11.2021, 9:53   #49
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.545
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.485 puta na 3.996 poruka
Određen forumom Re: Forza Horizon 5

Citat:
Eni kaže: Pregled poruke
Meh, bagovi će se valjda ispeglati, nisam pukao 7100 da pretrčim sve za 2 dana (mada sam lvl 100+ al sad ću malo da spustim loptu), opušteno polako celu zimu po malo, do tad će valjda srediti sve...

Ubija me pop-in i vodoravne linije na putu kad filteruje, priznali su taj bag... svaki drugi ambar mi je mutan k'o PS1 era tekstura... a sve na ultra... pokazao sam gore benchmark kad hoće radi kako treba kad neće jbg...

Ono što baš nervira je kad idem negde u punoj brzini i na sred puta me zakuca u mesto na 0 km/h i moram da krenem ponovo... takve stvari izbiju skill chain... al dobro, nova je mapa, sve kontam...

Probao sam sa ultra da stavim na extreme da vidim hoće bolje izgledati grafika i zakuca na inicijalnom loading ekranu kad udarim continue... tako da sam vratio. Možda jer mi grafička ima samo 8gb vram, možda jer ima neki bag nem pojma.
Ja sam presao Far Cry 6 sto prije samo da ne gledam low res teksture vise jer Ubisoft ocigledno nema namjeru da ista popravi XD Nadam se da ce Playground biti azurniji.
dex3108 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke