Prikaz jedne poruke
Stara 10.7.2013, 7:21   #20
King SRB
Član
 
Član od: 2.2.2013.
Lokacija: In Space
Poruke: 422
Zahvalnice: 310
Zahvaljeno 94 puta na 58 poruka
Određen forumom Re: Re: Problem HDD Led Sija kao Sumanut (negasi se)

Citat:
Fika98 kaže: Pregled poruke
Brate blago njemu,mene WoT drka samo tako.. http://forum.worldoftanks.eu/index.p...o-into-battle/
Paaa smo imali izdasni servis od jedno dva meseca ali sve je sredjeno i fercera probaj nesto od svega u temi mozda ti pomogne doduse i, nas je spasla nova taze instalacija win doduse al tek na kraju (u vezi WoT-a) :thumbup:

P.s : procitah ono sto si pitao ljude na forumu i odma da ti kazem da zbog rama sigurno nije 2gb je sasvim dovoljno za medium igranje drugar moj przi WoT sa 2gb rama i to DDR2 - ke tako da ces samo baciti pare naravno u slucaju da ti je samo bitno za tu igru(mada uvek je dobro imati vise rama right...kako kazu kompjuteraši ali samo zbog WoT kupovati jos 2gb neces ispraviti zamrzavanje i kocenje ....e.t.c!
Grafika ti je ok mada malo je slaba 512DDR3 malo je to po meni !
Da sam ja na tvom mestu je bi uradio sledece , prvo grafiku prodao uzeo neku minimum 1gb pa nek je i DDR3 mada bolje DDR5 ponovo puko taze win i ondak probao naravno pre kupovine karte bi ispitao kakvo je napajanje (u kakvom je stanju) ""i windows isto bi stavio taze pa probao"" ako nece ni ondak ""e ondak u pazar""... grafika napajanje...e.t.c!

Sent From My UltraSpeed S.E Xperia Arc S 1,4GHz Gaming Edition

Poslednja ispravka: King SRB (10.7.2013 u 7:41)
King SRB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke