Prikaz jedne poruke
Stara 25.4.2010, 0:00   #120
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Čišćenje ekrana TFT monitora

Citat:
Milan_Silni kaže: Pregled poruke
nemaš potrebe da se ti diviš mom monitoru- nisi mi ga ti kupio - ni tata ni mama- ja sam ga zaradio- i samo ja mogu da mu se divim-- a to što se tebi nije svidela moja priča to je druga stvar- a to što sam napisao je realnost- ma koliko tebe ili druge pogadjala- hehehehehe-
Šta ima da mi se sviđa ili ne, realnost jeste da je nešto od 250e bolje od nečega od 100e, verovatno u svakom pogledu. I no hard feelings, svaka ti čast što si zaradio, kupio i imaš nešto kvalitetno... Šala nije bila zlonamerna i iz zavisti, pa se izvinjavam ako se tako čini. Šala je nastala zato što si tako olako ispljuvao jeftinije monitore kao da je sasvim normalno da se loše čiste samo zato što su jeftini, što je, naravno, bezveze. Teorija ti ne pije vodu jer čovek kome tragovi ostaju ima skuplji monitor od onog kome tragovi ne ostaju, proveri im profile pa ćeš videti i sam. Na mom monitoru, iako je socijala od 100e, eto ne ostaju nikakvi tragovi čim god da ga čistim

P.S. Na kraju krajeva, kada ističeš kvalitete svog uređaja nije pristojno omavolavažavati tuđe, makar to i bila istina.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke