Prikaz jedne poruke
Stara 22.5.2008, 13:18   #1
Robert
Član
 
Član od: 23.12.2005.
Lokacija: Wien
Poruke: 96
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Ne mogu da ugasim kompjuter na Visti

Imam jedan problem i nikako nemogu da ga resim.Znaci nisam pocetnik u kompjuterskim vodama ali nikako nemogu da resim to.Ovako na windows xp sve radi super i kompjuter se gasi normalno.Kada instaliram windows vistu sve radi jos bolje ali jedino je problem sto nemogu da ugasim komjuter.Znaci probao sam i windows bez drajvera i menjao sam napajanje i graficku i ram cak sam skinuo i kabal od dugmeta za paljenje do ploce i palio ga sa dzamperom da i bios sam promenio i nepomaze nista.Posle sam instalirao vistu i stavio drajvere sa cd original i update celog windowsa sp1 za vistu i nista .Vratim se na xp normano se gasi.Probao sam tu vistu na druge kompjutere radi super i gasise normalno.
prvi kompjuter gde nece da rai je Asus M2NPV-VM , procesor amd 4200+ x2 , ram 2 gb 4*512 ram , graficka je Asus 7300 gs 256 ram , hdd 250 gb samsung , dvd rw i napajanje chiftec 400 w
drugi kompjuter gde isto nece da radi je MSI k9agm2 , amd 3800+x2 , ram 2x1gb , vga integrisan , hdd 250 gb samsung , dvd rw i napajanje chiftec 400w

treci gde radi je Asus P5K , intel core 2 quad q6600 , 2x1gb ram , 500 gb hdd samsung , vga asus 7300 gs 256 ram , sky star 2 kartica , dvd rw ,cd rw, napajanje chiftec 400 w i sve radi super.
Robert je offline   Odgovor sa citatom ove poruke