Prikaz jedne poruke
Stara 5.11.2020, 15:43   #1711
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.832 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

W3 je bio OK da se igra u pocetku. Svakako ne bez problema ali ja nisam primetio vece probleme, niti su oni uticali na igru. Za CP se i ja pribojavam da ce imati neke zesce bagove, nesto mi je sve ovo oko odlaganja sumnjivo. Ali videcemo...

DLC kod W3 je nakon glavne igre, nije ubacen izmedju kao sto to rade mnogi DLC-ovi, tako da je OK. Mislim da ce tako biti i ovde. Meni je odgovaralo igrati vanilu pa onda nakon par meseci izadje DLC i mozes ponovo da uzivas, ne spucas sve u jednom danu

Tacno je da je glupo igrati igru samo dok je popularno, jos gluplje ne igrati posle zato sto nikoga vise nije briga Meni recimo nije bitna popularnost ali je mnogo vece uzivanje kada sam u odredjenom "fazonu". Nema to veze sa generalnim hajpom, jednostavno mi se neki put igra sajberpank igra, neki put neka dobra fantazija itd. Skoro sam bio u vestern fazonu pa sam ponovo odigrao RDR2. Trenutno sam u i sajberpank fazonu, tako da sam spreman za maksimalno uzivanje (ako igra bude dobra naravno)

Ali mozda su najveci problem kod cekanja spojleri Internet ce biti preplavljen spojlerima, klipovima i ostalim (trazio ja ili ne). Ukoliko bude OK optimizacija i peglanje (sumnjam ali videcemo) ja ne bih cekao ako bas ne moram.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke