Prikaz jedne poruke
Stara 7.8.2006, 8:58   #2
AstraLogos
Deo inventara foruma
 
Član od: 25.10.2005.
Lokacija: Vrsac - lepa varos
Poruke: 3.511
Zahvalnice: 1.431
Zahvaljeno 2.450 puta na 1.153 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku AstraLogos
Određen forumom Re: Ne mogu da kopiram neke fajlove (uglavnom .dll) sa DVD-a na HDD!!?

Citat:
polarnimeda kaže:
Ovaj problem pocinje da me nervira- neke fajlove sa nekih DVD ili CD-ova ne mogu da procitam, iako vecinu drugih mogu! Ovo mi i ne bi bilo cudno da diskovi nisu sveze i polako narezani, a fajlovi uglavnom .dll! Kada disk probam na drugom kompu ili citacu- ISTI fajlovi ne mogu biti procitani tj. kopirani...
Kako i zasto se ovo desava, i jel to moguce resiti; i postoji li program koji bolje cita disk od standardnih, ako to uopste ima logike!
A mozda su to systemski dll fajlovi koji se vec nalaze u Win-u pa je normalno da iste i ne mozes kopirati jel ti nece dozvoliti. Najbolje je da compresujes ( arhiviras ) takve fajlove u RAR-u i zatim snimis na CD/DVD i onda ces biti u mogucnosti da kopiras takve fajlove na HDD.
Bas zato sto na drugom kompu isto ne mozes da kopiras fajlove, mislim da su upravo oni bitni systemski koji svaki win ima tako da ti nije potreban program za kopiranje, niti je pogresno narezan CD/DVD.
Ako sam te dobro razumeo, uradi tako - RAR-uj i bez brige.
AstraLogos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke