Prikaz jedne poruke
Stara 25.10.2012, 17:26   #1461
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: 3D galerija (finalni radovi, komentari)

Citat:
Aleksandar1987 kaže: Pregled poruke
Jel uzeo neko nekad pare ovde i koliko? I ako neko uzima koliko cesto uzima? Da li su kupovine na ovom sajtu ceste ili ne?
Ja imam oko 80$ na tom sajtu ali mi se ne isplati da trazim cek jer kad oni uzmu svoj procenat koji je ogroman (40% ako se secam) + dok podignes taj cek kod nas ja dobijem od tih 80$ mozda nekih 30-40.

Bilo bi bolje i lakse kada bi imali PayPal al' jos uvek nemamo, nazalost.

Prodaje ima ako imas sta da ponudis, naravno Uglavnom treba pratiti trendove i modelovati stvari koje su aktuelne i imaju primenu u industriji (filmovi, igre, TV reklame...). Dakle elektronika (mobilni telefoni najvise), oruzje (akcenat na game-ready modele), automobili (ovde moras da briljiras posto je konkurencija uzasno jaka), pa onda modeli zgrada svakavih, poznatih spomenika, statua itd itd.

Naravno ovo sto sam nabrojao donosi dobru kintu ako se posvetis tome i aktivno pratis situaciju. Ovo sto sam ja zaradio je u periodu od jedno 5 godina, imam mozda 5-6 modela na tom sajtu. Prodao sam neke telefoncice, neki monitor Samsungov, fantasy mac, mini-liniju, onaj RPG sto sam kacio ovde i tako neke gluposti.
uros@3D je offline   Odgovor sa citatom ove poruke