Prikaz jedne poruke
Stara 14.11.2006, 4:14   #10
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: Mozzila FireFox 2.0

Vraćam se ja starom Firefox-u v1.5.0.7

Malopre sam ga instalirao i nema više gugle-dudle zaje6ancije
Neznam šta se desilo ali imam iste exstensione instalirane kao što sam imao na "dvojci" i sa starijom verzijom je sve ok. Stvarno neznam šta je u pitanju ali Outpost je non-stop prijavljivao nenormalno velik broj otvorenih portova i stalno je skidao to đubre sa neta. Pre neko veče sam ostavio računar da vidim da li će da se zasiti a on nije stao ni posle 5MB!

Da situacija bude gora počeo sam da se razočaravam u "dvojku" jer nije uspela da "sažvaće" neke sajtove kako bog zapoveda što su starije verzije radile odlično.

Evo ajde Garsone, ili bilo ko ko ima Firefox v2.0, neka baci pogled na ovu adresu http://www.trans-as.co.yu/ i neka mi kaže da li su tabele razvučene preko desne ivice. Izgleda kao da se novi engine poprilično često zatutubani sa tabelama i da ne može da ih izrenda kako treba. Da napomenem da ovo na starijim verzijama izgleda dobro a renda ga čak i Opera kako treba.

U svakom slučaju ostaću ja još malo na starijim verzijama Firefox-a mada to ne znači da ću da ga zabatalim zbog par sitnica (doduše ovo što sam naveo može da zasmeta). Jednostavno ću još malo da sačekam sledeći build.

Poslednja ispravka: holodoc (14.11.2006 u 4:28)
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke