tema: TV serije
Prikaz jedne poruke
Stara 2.9.2022, 11:33   #6169
Laskaris
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.5.2010.
Poruke: 4.229
Zahvalnice: 672
Zahvaljeno 1.204 puta na 934 poruka
Određen forumom Re: TV serije

Citat:
Aibo kaže: Pregled poruke
Ja sam mislio da je taj Expanse otkazan... Ako nije moraću da pogledam.

Inače gledam The Office ovih dana. Dogurao sam do četvrte sezone i OK mi je ali nisam oduševljen u skladu sa hajpom. Posebno me iritira Majkl i kompletan stil humora zasnovan na njegovim blamažama. Da nije bilo Jima ne bih progurao kroz prvu sezonu. Dwight mi je kasnije ušao pod kožu...ali Michael nikako.
Amazon preuzeo posle trece sezone. Evo, bas gledam pocetak trece. Prva je meni bila i najbolja sa noir smekom u prici detektiva Millera (Mlinar jelte). Mogu da razumem sta se ljudima dopada u seriji koja je ipak debelo precenjena. Posada Rosinante ide s kraja na kraj suncevog sistema bez jakih motiva a karakterizacija, kao i kod svih modernih americkih serija, tanka uz dijaloge koji su bolji od savremenog proseka (koji je katastrofa) ali uz puno nepotrebnog psovanja. Nekonzistentnosti u prici. Podsekretar Errinwright od ruba samoubistva i sa zapocetim saslusanjem i opozivom do najpoverljivijeg savetnika predsednika bez ikakve valjane argumentacije osim jednog kratkog dijaloga. U najboljem slucaju 8/10.
Laskaris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke