tema: Guild Wars 2
Prikaz jedne poruke
Stara 22.11.2012, 16:54   #6538
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Ima ovde odlicnih i idealnih predloga...Slazem se sa vecinom....samo ima jedna fora...Igra je stara tek 3 meseca (jedva). Ima tu mnogo stvari za popraviti i verujem da ce se popraviti. Eto izbacili su nov sadrzaj i bilo je dosta unapredjenja, sredice se i otalo. Da li su uspunili sve obecano....naravno da ne ali po meni ispunili su jako puno toga. Ja evo tek sada uzivam u igri, levelisem ostale likove nigde ne zurim niti jurcam, verovali li ne jos nisam ni zavrsio story svake tamnice. Mnogo bre jurite, ne znam zbog cega toliko, vidim ovi ostali zavrsili sve mape, sve tamnice imaju legendarnu opremu pa se zale sto nema jos . Pa polako bre ljudi ni WoW sa mesecnim pretplatama pa ne izbacuje toliko cesto novi sadrzaj. Igras umereno nema nigde zurbe i uzivas dok igras. Mene isto smori igra u odredjenim danima, ali jednostavno iskljucim, procitam knjigu, izadjem ili jednostavno igram nesto drugo....i vratim se ako mi se opet zaigra nema potrebe na silu da grindam nesto ako necu. A vecina na silu u dunove po sto puta dnevno i po ceo mesec pa kaze "GW 2 je GRIND WARS". Pa naravno kada se lepite za jedan sadrzaj, menjajte malo, iskulirajte, svaka igra je grind ako sami ponavljate istu stvar po sto puta ne tera vas igra toliko koliko ste vi zapeli. Da li fali sadrzaja...APSOLUTNO, ali po meni to nije razlog da kukam kako nije ispunila ocekivanja i da je pljujem jer za sada (osim pucanja servera tokom eventova, optimizacije i nekih sitnih stvari) nemam apsolutno nikakvih razloga da se toliko nerviram. Ne placam pretplatu i ne zurim nigde, ukoliko se ne popravi situacija tokom sledecih nekoliko meseci e onda mozemo da pljujemo. Ovako, samo nepuna 3 meseca nakon izlaska da ocekujem da dodaju bogovski sadrzaj i isprave sve...jednostavno nije realno. I mene brine sto neke stvari jos nisu ispravili, ali opet nema nigde zurbe, uzivam koliko mogu, kada me smori samo ugasim i nastavim kada zelim.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
joksa (23.11.2012), mvasic (22.11.2012)