tema: Guild Wars 2
Prikaz jedne poruke
Stara 22.11.2012, 12:34   #6527
Voo Kanigia
Član
 
Član od: 23.7.2012.
Poruke: 106
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 74 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Ovo za WvW si potpuno u pravu, ne postoji osećaj pobede nakon kraja nedelje niti osećaj neke nagrade za bilo šta što uradiš u Wvw-u osim lične satisfakcije.

Nisam ja za to da gear koji bi dobili za određena dostignuća bude po statsima ispred drugih ali bi bilo lepo da na primer dobijemo gear koji je prepoznatljiv (helm sa ogromnom rogovima, ogroman mač ili slično), da se ne dobija lako ali da oni koji ga dobiju se osećaju posebno na neki način.

Zašto se Commander opcija kupuje? Trebalo bi uvesti iako imaš kupljenu opciju moraš da imaš minimu 15 ljudi u grupi da bi i sam bio vidljiv na mapi ili da prilikom aktiviranja kupljene Commander opcije moraš da imaš 100 jedinstvenih potpisa (koji nisu već potpisali drugog Commandera).

Tower i Keep padaju i suviše lako, zauzimanje towera sa guildom i postavljanje zastave guilda nema neki epic osećaj kao što sam se nadao da će imati. Pojačati snagu objekata i na taj način smanjiti uticaj zerga na rezultat. Bodovanje je potrebno promeniti, ubaciti više control pointa van postojećih koji donose poene.

Što se tiče end game-a u pve, tu bi trebalo ubaciti raidove sa progresivnim nivoima težine. Nagrade opet treba da budu kozmetičke a ne numeričke.

Ono što mi nedostaje je open world pvp, treba da ubace opciju da guildovi proglase rat između i da se članovi krljaju po mapi gde god se sretnu. Kome dosadi neka prestane da presentuje guild i ide u miru.

Poslednja ispravka: Voo Kanigia (22.11.2012 u 12:46)
Voo Kanigia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Voo Kanigia na korisnoj poruci:
ljubo-exyu (24.11.2012), Pile_glodje_kost (23.11.2012)