Prikaz jedne poruke
Stara 20.1.2007, 22:23   #49
holodoc
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.12.2005.
Poruke: 6.785
Zahvalnice: 348
Zahvaljeno 1.893 puta na 1.078 poruka
Određen forumom Re: Dobar-los sajt

Citat:
LoneWolf kaže:
www.vidi.hr
www.t-com.hr
www.rtl.hr
www.bug.hr

Sad ce da me prozivaju kao ustashu,ali ovi sajtovi su po meni zakon uradjeni...
Jeste da su sajtovi hrvatskog t-com i rtl televizije "sablonski prepisani" ali ipak su zakon...Btw nisam Hrvat,da znate
Vidio sam jedan jako tupav komentar nekog od moderatora koji kaze nesto kao "nemoj da reklamiras sajtove..."
Pa covjece Bozji,kako covjek da napise adresu sajta a da ga ne "reklamira"?
Kao prvo, svi sajtovi koje si naveo imaju mane (i to ohoho...) ali pošto mi vreme ne dozvoljava da ih "proučim" ostaviću detaljan komentar za kasnije. Po određenim kriterijumima neki od pomenutih sajtova su čak za dimenziju gori i od domaćih što sam mislio da može teško da se postigne.

Što se tiče komentara koleginice o reklamiranju sajtova pravo je čudo kako sve shvatate na pogrešan način Velika je razlika između ostavljanja linkova sajtova koji su svojim izgledom, funkcionačnošću ili nekom drugom osobinom po vašem mišljenju zaslužili da se nađu među najgorim ili najboljim i ostavljanja linkova sopstvenih sajtova zarad čiste reklame. Znači ako ja imam sopstveni forum na www.navalinarode.kom i ostavim link ovde po čemu bi jedna generička forum aplikacija trebala da se izdvoji od neke druge Dakle čisto reklamiranje koje Pravilnik foruma (ono parče teksta veoma slično kućnom redu) zabranjuje ne iz neke obesti prema korisnicima već zbog problema koji mogu da nastanu na obe strane.

I još jedna stvar. Veoma je ružno za bilo koga javno reći da ostavlja "tupav komentar" (da ne pominjem da je protiv Pravilnika u kome piše da nema vređanja) posebno ako osoba koja deli komentare bazirane na Wolfenstein Kuku Varadžiću ni ne pokušava na kulturniji način da zadovolji svoju znatiželju
holodoc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke