Prikaz jedne poruke
Stara 27.1.2006, 20:04   #19
REDisLAW
Veteran
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Somewhere in the red land...
Poruke: 947
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 37 puta na 18 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku REDisLAW
Arrow Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
VMedic kaže:
NAJJACHI SCOURGE HEROJ je (po mnogima,iako svako ima svoj ukus) je Stealth Assasin...Blink +Strike+4xcritical...B R U K A ,samo da pazis na disablere...naravno,Naixa ne racunam jer je on bruka od heroja...ubedljivo najjachi...
Sniper je strava heroj samo ako nekako uspesh da izbegnesh rani harrase,npr sa lothar -om (ja to prvo sastavljam)..da ne bi gubio pare...inache video sam i da ljudi sastavljaju Eye of Skadi sa sniperom i uz burize i neki speed (S&Y,butter ili tako nesto,sniper jednostavno kida..)
Ipak,svaki heroj moze da se iskoristi dobro,samo ako znas kako...ali ipak neki imaju bolje predispozicije od drugih...
Secam se jedne partije...svi izasli a ja ostao sam(Stealth Assasin) protiv Dooma i Faceless-a...strasno su me razbijali dok nisam sklopio Black King Bar...znachi,Doom je izasao chim je video da pada od 5 udaraca(imao je 3000HP),sto znachi burize+butter=critical 1200,pa critical 700...kraj partije...kada imas Bkb ni disableri ti ne mogu nista,SA jednostavno sabija...a opet jednom me je Chen STRASNO RAZBIJAO a imao je Guinsoo +5 kripova koje je nasao po mapi...nisam smeo ni da mu pridjem bez BKB...sve zavisi protiv kakvih igracha igras....
Kao prvo ja ću da kupim onaj kristal da te vidim i šta mi možeš?
Kao drugo prvo se gledaju oni heroji koji imaju da trse kripove. Npr. ja ću da uzmem Slayer-a, ima da te oderem. A ona njena zadnja, u zadnjem nivou skida 1250. B-R-U-K-A!!!

Poslednja ispravka: Patton (28.1.2006 u 10:35)
REDisLAW je offline   Odgovor sa citatom ove poruke