Prikaz jedne poruke
Stara 8.10.2020, 6:27   #4
torivoje
Banned
 
Član od: 28.4.2009.
Poruke: 919
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 273 puta na 199 poruka
Određen forumom Re: Sapphire PULSE RX 570 ITX 4G

Citat:
water wizard kaže: Pregled poruke
bilo je pre za 200 din adapter 5,25 na 3,5 pa staviš hdd na mesto od cd sad nešto ne mogu da nađem u ww, ili spusti hardove na donje slotove a grafička nije duža od matične tako da bi trebala da stane mislim, priključke za napajanje gledaj da joj budu prema otvoru a ne prema hardovima da uštediš na još prostora..
O tome sam već razmišljao pre par meseci i nevezano za ovu sadašnju priču, ali bih sebi napravio veći problem, pošto se čitavom visinom prednje strane HDD-kaveza proteže fabrički ugrađeni 12cm vent koji ih hladi:

https://imgur.com/ZKYlFcd


Citat:
Vlad Cepesh kaže: Pregled poruke
Koristim tu graficku i mogu ti reci da je sasvim dobra. Doduse ja imam full ATX kuciste, i to utice na temperature. Ali generalno ne prelazi 70-75 stepeni u mom slucaju. Kod manje zahvenih igara drzi na oko 60-65. Sto su odlicne vrednosti. Jedino je primetno da prilikom duzih sesija igranja da klokovi hoce da padnu na 1100-1150MHz od maks turbo 1250, pa ce prosek FPS-a biti nesto losiji u odnosu na grafe sa 2 ventilatora i veceg formata.
Hvala na informaciji.O kojoj rezoluciji govorimo, ako nije tajna?
Kakav im je sadašnji video-enkoder/dekoder? Prepoznaju li ih video-plejeri, programi za kodiranje?
torivoje je offline   Odgovor sa citatom ove poruke