Prikaz jedne poruke
Stara 6.7.2015, 8:31   #24650
MarilynManson
Član
 
Član od: 8.5.2014.
Lokacija: Batuse
Poruke: 278
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 9 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: World of Tanks

Citat:
Mersi kaže: Pregled poruke
Aha ... t-43 i t-44 su najlosiji tenkovi u toj liniji ... imao sam jednu istorijsku partiju u t-44 gde me ceo chat prozivao ... ispalio preko 30 granata i mozda imao 2 penetracije (nisam mogao da probijem neke tenkove otpozadi ). Kada sam ih prodavao slavio sam
T-43...jedva cekao da ga prodam...a dok T-44 ...neces verovati ali desavalo mi se da u toku jednog dana napravim 2-3 puta "M" ... T-44 je super tenk...brzo okretan (imao sam kocenje kvacilom) top solidan sa 175 peneta busis IS-3 spreda ali ne svaki put...ako ti je pod pravim uglom onda mozes u one crne ploce...malo li se iskrivi...mozes samo da gledas kako svetleci projektil ide gore/levo/desno nakon odbijanja od oklopa...ali zato...ako imas sve full na njemu...masakar pravis...kruzis i pucas...mnogo je okretan tenk...i to koristis da uletis nekome iza ledja...sta znam ...tenk je cudan...dinguju te nekad jaci tenkovi a nekad slabiji te buse sa 500m ...
meni je to vrhunski tenk, i mogu reci da je na vrhu svih medium 8-ica ...a od T-43 sam bezao k'o djavo od krsta...cak dao zlato da kupim EXP kako bih uzeo T-44 ...nije mi lezao taj tenk nikako sa topom od T-34-85 kad me ubaci u 9 tier ...144 penet...bukvalno sam im skidao farbu sa tenkova i nista vise
MarilynManson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke