tema: Nba 2k18
Prikaz jedne poruke
Stara 20.9.2017, 13:49   #51
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k18

Citat:
Sakiboj kaže: Pregled poruke
Mozes ti story ali neces imati te cutscene, vec kao da igras myleauge.
Još od 2K9 kupujem originale i ono što ubedljivo najviše igram je upravo MY LEAGUE, ne znam da li sam odigrao dva meča online i svega par puta sam otišao u MY PARK da vidim kako to izgleda, bez najmanje želje da učestvujem u tome. I čini mi se da sam u 2K16 igrao MY CAREER poprilično. Ali MY LEAGUE je razlog što sam igrao NBA 2K igre.
Evo, sad malo gledam gameplay na YouTube, ne deluje loše, koliko to može da se proceni kroz video snimak, pročitao sam par review-ova, ali mi je 2K17 toliko upropastio želju za igranjem da prvi put od 2k9 nema ni trunke hype-a vezano za ovu igru.
A onda naletim na neki neplaćeni review gde je lik popljuvao novi MY CAREER mod, lagove koji si pominjao i još neke stvari, ali ono što je mene STRAŠNO zaintrigiralo i što me tera da se "mašim džepa" jeste ovo: "While "NBA 2K17" suffered from a number of fundamental gameplay problems last year that were never fully resolved, "NBA 2K18" plays a much cleaner, smarter and more authentic game of basketball. CPU AI is not exploitable in the manner it had been, and users are better rewarded for playing strategically and utilizing play calling, space, mismatches and movement in a realistic manner."
Kao neko ko voli MY LEAGUE, online mu je bitan kao lanjski sneg, moraću da na "narodnjaku" isprobam ove tvrdnje, a ako mi se svidi... Ih, kad bi samo patchevali rostere, bez "petljanja" u gameplay, ne bih razmišljao dve sekunde. A znam da će opet po starom...
Da, ono što je zanimljivo jeste da na YouTube nema 3-4 snimka gameplay-a 2K18, nisam naišao na Smoove-ov review, ništa ni blizu onoga što se dešavalo do prošle godine kada je pre izlaska bilo more snimaka i kojekakvih "stručnih analiza". Čak ne mogu da nađem ni poređenje 2K18 i Live 18 u gameplay-u. Baš čudno...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke