Prikaz jedne poruke
Stara 24.4.2008, 16:30   #10
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: Da li se isplati kupiti ovakav lap-top?

Citat:
Gordon Gano kaže: Pregled poruke
Ti Dimo skoro u svakom postu ponavljaš da je Acer izrada JAKO loša, i prosto mi nije jasno odakle toliki animozitet prema bilo kojem brandu, pa makar on bio i acer. Obzirom na tvoju prisutnost na forumu i "godine staža", prosto zvuči malo laički takav komentar, da ne kažem da se malo blamiraš takvim izjavama.
Apsolutno nemam animozitet prema bilo cemu, a pogotovo ne prema takvoj trivijalnosti kao sto je laptop brend. Ja uopste ne mrzim Acer, niti imam neki "animozitet", vec pricam realno. Acerovi jeftiniji notebook racunari su crap sto se tice kvaliteta izrade, i to i vrapci na grani znaju, stoga dzaba ti vadjenje na doticni TravelMate i ostale linije proizvoda doticnog brenda. Acer nudi dobre performanse po vrlo povoljnim cijenama, i zato je i toliko popularan kod nas (a i u svijetu), ali niska cijena mora da se odrazi na nesto, a to je u slucaju ovog brenda kvalitet izrade, koji je na ocajnom nivou. Ne kazu Ameri tek tako No Acer, I want something that won't look like a piece of crap after a year. I ne znam za cem pominjes da se za male pare ne moze dobiti vrunska izrada, kada sam sebi skaces u usta vec u drugom pasusu. Uporedi bilo koji Acer od 500 evra sa Dellom iste cijene i javi sta si zakljucio. Acer ima ekstremno kvalitetne modele visokog ranga, ali s obzirom da je model koji Dusan trazi oko 500+ evra, jasno je o kakvom kvalitetu obrade u ovom slucaju govorimo (sto je i on sam priznao). Uostalom, bilo koji Acer user koji nije kupio svoj laptop u zadnjih pola godine ce ti ponoviti isto ovo, tako da nema potrebe da svoje navijacke strasti provlacis kroz svoje postove.
Citat:
Gordon Gano kaže: Pregled poruke
Glupo je davati takve tendenciozne komentare koji zbunjuju neiskusne korisnike, bolje ti je da svoj autoritet na ovom forumu iskoristiš da ljudima daješ pametne i korisne savete.
Upravo mi je i to satisfakcija, kada nam novopeceni korisnik laptopa, poveden nasim savjetima i preporukama, javi da je pazario model, da je vrlo zadovoljan njime, i da su mu nasi savjeti pomogli. Sto se mojih "tendencioznih" komentara tice, njih ima ko da kontrolise, ali mislim da je problem u tvom odbijanju da sagledas realnost, u kojoj je Acer vec odavno daleko od trona.
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dimo na korisnoj poruci:
dusan_silni (26.4.2008)