Prikaz jedne poruke
Stara 27.2.2016, 1:09   #14
buraz
Starosedelac
 
Član od: 28.9.2011.
Poruke: 2.413
Zahvalnice: 427
Zahvaljeno 645 puta na 435 poruka
Određen forumom Re: Battlefield 5

Citat:
High life kaže: Pregled poruke



Ovo je tipican strawman argument. To sto se BF stalno kritikuje, ne znaci i da kritika dolazi iz istog mesta.

Ne kritikuje se samo BF. Dovoljno je da odes i do bilo koje CoD teme i da pre svakog izlaska cujes vrisku povodom settinga. To nije pojava od juce, to je trend sto se tice FPS igara odavno. Secam se jos davne 2007. kada je najavljen Modern Warfare, koliko su ljudi siktali po forumima govoreci da je Call of Duty zauvek trebala biti WW2 igra, kako moderna ratista ne zasluzuju taj naziv, itd. To je sada slucaj i sa BF5. Odmah se pretpostavlja da ce igra biti dosadna zbog trench warfare-a. Sa tim sto EA nije lud da puca sebi u nogu sa sporom i dosadnom igrom, ma koliko bi to realnije bilo.

Stoga mislim da nema smisla "hejtovati" dok ne izadje igra. Mene nijedan BF nije privukao, iako probao i BF3 i BC2 (vise sam CoD/CS tip), ali mi ovaj deluje zanimljivo, pre svega zbog toga sto nikada nisam igrao WW1 igru - ni u SP-u, ni u MP-u.

***Ovaj deo o hejtovanju se ne odnosi na Ubi igre. Tu je opravdana pljuvacina pre izlaska.
buraz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku buraz na korisnoj poruci:
goranmax (27.2.2016)