Prikaz jedne poruke
Stara 24.1.2007, 13:06   #30
Pjanovic
Banned
 
Član od: 22.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 10.077
Zahvalnice: 2.940
Zahvaljeno 2.739 puta na 1.903 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Pjanovic
Određen forumom Re: Kupovina gaming kompjutera do 900 evra

Da li neko moze da preporuchi dobro kuciste koje dolazi zajedno sa napajanjem. Da li je dovoljno Cooler master kuciste sa napajanjem od 380 w, kosta 85 evra, ili bi trebalo da uzmem Chieftec DX-01B-D-U koje dolazi sa napajanjem od 400 W i kosta oko 100 evra. Ovo je najskuplje kuciste koje imaju u ponudi u firmi gde planiram da kupujem comp. Nemam para za neko ekstermno gaming kuciste i napajanje koja bi zajedno kostala kao procesor.
Neko mi je preporuchivao Thermaltake, koliko su oni dobri, koje napajanje dolazi sa njima i koliko bi to kostalo ?

Kolika je razlika u kvalitetu (izradi) i ceni izmedju Gigabyteovu 7600GT silent pipe 2. Obe su 560Mhz i DDR3. Koliko sam chuo ove ASUS-ove i sve druge se cuju kao Boing 747 kad polece, a Gigabyteova je silent pipe, koliko je ona beshumnija i koliko je skuplja i da li je sporija od ASUS i ostalih ?

Koja je memorija bolja za kupovinu uz moju konfig:

1 GB DDR2 PQI PC800 - 3 godine garancije, cena: 107 evra

1 GB DDR2 CORSAIR PC667 - 5 godina garancije, cena 109 evra.

Nisam siguran da bi se igrao sa overkolokovanjem. Mnogi su mi preporuchili da uzmem PQI, ne zbog firme vec zbog brzine, ali ocigledno da je Corsair pouzdanija ?
Pjanovic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke