Prikaz jedne poruke
Stara 29.9.2020, 9:35   #4
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Problem sa internetom

To što ti opisuješ se dešavalo i meni na Ikom kablovskom internetu. Užasno nepouzdan je bio, tehnička podrška četiri puta dolazila, menjala ruter, kabal ispred stana, razvodnike... i nikada ništa nije pomoglo, tako da sam uzeo i Vip Kućni Net kao rezervu bukvalno.

Na kraju SBB kupi IKOM i iz drugi put njihovi tehničari ubodu konačno da je kabal unutar stana kriv za nestabilnost... zamene ga novim i ja progledam. Kada sam izvlačio taj stari od iza ormana, ispostavi se da je čak i nastavljan bio onim pijačnim antenskim konektorima amaterski nekada davno - horor. Sem što mi je internet postao stabilan, čak i neki problemi sa TV signalom su se rešili tako. Npr. ranije gde god u sobi da uključim fen, HD kanali su se pikselizovali... nakon postavljanja novog kabla se to više ne dešava.

Ne mora da znači da je i kod tebe kabal problem ali nije isključeno. Šta god da je, otprilike da nam ostaje samo da se pomolimo bogu da su tehničari koji izađu na teren dovoljno stručni i voljni da nađu problem... meni je eto trebalo više godina, jedno 5 izlazaka i promena operatera da bi neko na taj kabal posumnjao. A ja sam usput 4 god plaćao dodatni internet i potrošio solidnu količinu novca zbog toga.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke