Prikaz jedne poruke
Stara 29.12.2010, 0:18   #139
hacker_aca
amurof aratnevni oeD
 
Avatar korisnika hacker_aca
 
Član od: 18.11.2005.
Lokacija: tamo gde se ne radi
Poruke: 3.181
Zahvalnice: 2.055
Zahvaljeno 1.217 puta na 551 poruka
Određen forumom Re: Super Meat Boy

Poslao rivkestove WolfSRB-u i quitjob_playpoker-u. Moj nik je ejsiej pa ko god je voljan neka me doda. Wolf, svaka čast na ovim speedrun-ovima, masu si profi odradio ove nivoe.

Prešao sam 5 svetova, Light World 100% dok Dark nisam sve... Svaka čast kreatorima igre, ovo je jedna od retkih koje su zanimljive a nenormalno teške. E da, jeste da je pominjano ali obavezno igrajte sa džojpedom. Mnogo je zeznuto igrati na tastaturi, ovo pričam iz ličnog iskustva.

A najbolja scena mi je kada Doktor Fetus gađe Meat Boy-a sa daljinskim upravljačem nakon završenog bosa u solani.

EDIT:

Zaboravih da kažem vama koji "ne možete da trgujete preko interneta": Otidite do najbliže banke, otvorite račun (samo kažite da hoćete da kupujete preko interneta i znaće oni šta da rade) i izvadite Visa Electron karticu. Kartica je obično gotova za nedelju dana (barem je tako kod nas u CG, sve zavisi od banke do banke). Uplatite nešto novca na računu i preko interneta pri trgovini preko Steam-a samo ukucajte podatke kartice i eto vam. Ništa teško.

Poslednja ispravka: hacker_aca (29.12.2010 u 0:40)
hacker_aca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke