Prikaz jedne poruke
Stara 30.1.2006, 8:36   #15
BigBadVuk
Veteran
 
Član od: 4.1.2006.
Lokacija: Malinovka
Poruke: 1.036
Zahvalnice: 22
Zahvaljeno 113 puta na 92 poruka
Određen forumom Re: STALKER beta released!!!!!!!

Fizika je opaka..Postoji poseban deo engina koji se bavi isključivo probojnošću i putanjom metaka(autori tvrde da se uzima u obzir kalibar,ugao,materijal,daljina,vetar,gravitacija,a nomalije.....) Moguće je pogoditi nekog ko se krije iza 2 kutije kartona i još jednog protivnika ili mrtvog tela...

Nažalost nisam mogao da postavim ili se pridružim ni jednom serveru jer kad pokušaš da podigneš public mod otvori se polje gde treba uneti CD kez...( ali kanda će mu neko dohakati pre ili kasnije)

Igra za sada ne da nije zahtevna nego..kuku..probali smo je na Radeonu 9250 i 512 Mb (2.3 celeron) i leti...Inače autori i jesu napomenuli da će moći da se igra na "prosečnoj narodnoj mašini" a pošto su iz Ukrajine jasno vam je šta to znači..Naravno nije isto dali ga igraš u Dx 7 ili Dx 9 modu ali bitno je da će i siroti mali perica na P3 moći da ga (kako tako ) pokrene!

Što se više bliži sigurniji sam da će ovo biti jedan od retkih originala u mojoj kolekciji..Mislim da bi stvarno bilo greota ne dati pare za ovako nešto!
BigBadVuk je offline   Odgovor sa citatom ove poruke