Prikaz jedne poruke
Stara 28.4.2016, 17:14   #6
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.294
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.964 puta na 2.386 poruka
Određen forumom Re: Nintendo NX

Idi bre dragomixe pa kako od onakve Nintendo manije dogura do ovakve malodušnosti. Branio si Wii U i razne loše poteze vezano za njega kao da je najbolja stvar posle hleba, a prozivao sve nas koji smo mu nalazili mane kao hipnotisane PS dronove. I sada si rešio da poklekneš.
Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
Secam se kad sam ja bio klinac, kad sam prvi put u nekom casopisu video Nintendo 64, svi, ama svi klinci sa kojima sam se druzio su znali sta je Nintendo, sta je Super Mario, sta da ocekuje od nove Nintendo konzole.
...
Znas ono, kad je izasao PS1, mnogi ljudi su ga zvali drugi Nintendo ili onaj Nintendo. Klinci su svojim roditeljima tako objasnjavali sta je konzola, znas ono kao Nintendo samo ga pravi Sony
Vidiš, upravo taj trenutak je zanimljiv. Ja sam npr. u tom trenutku igrao SNES, pre kog sam imao NES, a časopis koji sam mesečno čitao je bio Nintendo Club. Na TV-u je Beosoft sponzorisao emisiju u kojoj se igrale uglavnom Nintendo igre koliko se sećam. I dolazi na scenu neka ružna, kockasta, siva kutija, vrlo glupog imena - Playstation, od onih što prave televizore. Već pogađaš, moja iduća konzola je bila Playstation.

Pouka - sve se da preokrenuti i niko ne caruje večno. Da je brend recognition jedino bitan, Nintendo nikada ne bi pao, niti bi se Sony uzdigao, niti bi Sony imao prekid vladavine prošle generacije...

Hajde barem da vidimo kakav je proizvod u pitanju pre nego što ga zakopamo.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Aibo na korisnoj poruci:
filpan (17.5.2016), simke85 (28.4.2016), Stranger2 (16.5.2016), vetar. (28.4.2016)