Prikaz jedne poruke
Stara 31.1.2008, 1:34   #1
Strike
Član
 
Član od: 23.8.2007.
Lokacija: Ispred monitora
Poruke: 74
Zahvalnice: 55
Zahvaljeno 39 puta na 12 poruka
Arrow Nero me kulira

Navika je mocna stvar! Od kad rezem diskove koristim nero, mada znam da ima podosta alternativa ,ali…
Od skora mi se javio cudan problem koji ne razumem, a samim tim mi i ne pada na pamet kako da ga resim. Naime kada sam pre 15-tak dana pokusao da obrisem DVD-RW komp je jednostavno blokirao na onom inace kratkom inicijalizovanju koji ce to uredjaj da uradi. Resetovao sam ga, opet nije radio, pa sam instalirao nero7. Radio je 2 dana pa ponovio postupak kojim me je nervirao njegov predhodnik 6.6.01. Zatim sam instalirao nero 8, 2 dana i cao. Reinstaliram sistem koji je inace lose radio i sve je opet ok… Do juce… Juce isto. Pokrenem nero, oba jezgra na dve sekunde zakucaju na 100%, posle uvodnog screen-a odem na à make data DVD (opet 100% na dve sekunde), on se minimizuje i nema nikakvog signala 3-4 minuta (uzgred pojede programe koje pokusam da pokrenem) posle cega se pojavi standardna procedura rezenja… Ostalo je sve OK.
Pitanja se sama namecu:
1) What is the problem?
2) Da li je optika (imam 2> PIOONER 112D i Asusov CD-RW oba IDE) ili je problem u softveru, i kako da ga resim?
Strike je offline   Odgovor sa citatom ove poruke