Prikaz jedne poruke
Stara 28.9.2015, 9:05   #10
Lex987
Deo inventara foruma
 
Član od: 15.8.2012.
Poruke: 3.827
Zahvalnice: 1.275
Zahvaljeno 1.331 puta na 1.186 poruka
Određen forumom Re: Telefon za 200 evra sa dual sim

Citat:
mentolbrebombona kaže: Pregled poruke
Da li mi preporučujete da uzmem tu 640 DS?

Dual sim mi nije baš neophodan, ali imam dve kartice(MTS, Telenor) koje bih stavio u njega, tako da je to svakako plus. Glupo pitanje - kako to radi, jel ne baguje?

Ono što mi je neophodno je da telefon radi glatko i sigurno, nemam nameru da ga opteretim aplikacijama, koje su i onako oskudne, koliko sam pročitao, mada meni se to donekle i sviđa(verovatno sam zato bliži WP, nego bilo kom Androidu).
Najviše bih ga koristio da pronađem i pročitam nešto na netu i slušam knjigu na putu do posla i uz to čitam pdf recimo, pronađem neku ulicu kad zabodem u gradu i naravno razgovor i poruke, kao i za svaki telefon bitan mi je kvalitet zvuka. Igre me preterano ne zanimaju na telefonu, ali ću sigurno nešto poterati, mada to nikako nije presudan faktor.
Šta od svega gore navedenog mogu sa Lumia 640 i koliko kvalitetno?

Neki cenovni rang je 150 do 200 evra.
Od mene preporuka, moj ortak ima taj telefon i prezadovoljan je. Ja takodje razmisljam ovih dana da ga porucim. Ne baguje uopste, prosto leti, mnogo brzi nego Android sa 1GB RAM-a i slicnim procesorom. Sve zahteve koje si naveo Lumia 640 ispunjava, cak i vise od toga.
Lex987 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Lex987 na korisnoj poruci:
mentolbrebombona (28.9.2015)