Prikaz jedne poruke
Stara 23.4.2021, 1:16   #29
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.320
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Koji mobilni telefon koristite? [2021]

Citat:
DBrave kaže: Pregled poruke
Redmi Note 5 Pro vec 3 godine, a planiram da predjem uskoro na Poco F3, samo da odlucim da li 6/128 ili 8/256
To je neuništiv telefon, drugar ga koristi evo već 3 godine isto i uspeo je da razbije ekran tek kad mu je ispao u busu u krivini a kondukterka ga nagazila Telefon ko telefon radi ko sat. A i baterija bila brutalna kad je bio nov, 3 godine kasnije je i dalje vrlo dobra.
Citat:
Laskaris kaže: Pregled poruke
Nema vise kompaktnijih telefona a da imaju iole bolje performanse, sve su to table od minimum minimuma 5,5 incha.
Nema, ja gledam za šta da menjam Mi 9 SE jer mi je dosadila mala baterija koju punim svaki dan jer jedva izgura od jutra do mraka (mada je moj režim upotrebe bezobrazan, sve je uključeno i sve radi konstantno). I sad gledam iPhone 12 već neko vreme (Mini ima malu bateriju jbg inače bih ga odmah uzeo, sjajan uređaj) i skroz je korektan telefon... Osim što je cena bezobrazna. Za taj novac bukvalno mogu da biram šta ću da uzmem i nekako me je to nateralo da počnem da razmatram neku ciglu tipa Note 20 Ultra jer volim da piskaram beleške. I sad sam u limbu već 3 meseca
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke