Prikaz jedne poruke
Stara 27.11.2011, 21:47   #1506
Kidja
Deo inventara foruma
 
Član od: 27.3.2011.
Lokacija: District 9
Poruke: 3.667
Zahvalnice: 760
Zahvaljeno 647 puta na 452 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
dragomix kaže: Pregled poruke
Nisam fan MMO igara, tu si u pravu, ali svakako jesam SW univerzuma i SW KOTOR igara koje su mi jedne od najomiljenijih! Tako da po svemu sudeci zeleo bih da ova igra uspe, ali znam da nece i videces da sam u pravu! Cak sam od same najave ove igre pratio ceo njen razvoj i mogu ti reci da sam blago razocaran ishodom, a mnogo pretplatom i cenom!

Prosto nema dovoljno novina da bi uspela, sem tog SP elementa (price) koju kad predju ljudi ima da batale dalju igru jer je PvP i sve sto se tice MMO aspekta igre mnooooogo bolje odradjeno u konkurentskim naslovima, i to je cinjenica! Najavljivali su kao VELIKI preokret u MMO igrama, cak su tako sve i prikazivali, ali u sustini ova igra to svakako nije! Ne opravdava pripisanu verdnost! I ma koliko mi mrsko bilo to da kazem vise sam uzivao dok sam igrao WoW!
Do kog levela si stigao ti?

Meni je skroz drugacije od wowa nije bas za poredjenje sa wowom.
U WoW-u nema mnogo RP-a kao sto ima ovde, ovde je RP primarna stvar sto mi se i nekako svidja zato sto WoW to nema.
Ja iskreno mislim da ce biti uspesnija od Rifta i Aeona i da ce biti tu rame uz rame sa GW2.
Ja iako igram WoW skoro od pocetka , ja cu preci na ovo barem dok ne vidim end game raiding i pvp pa cu da vidim za dalje.
Kidja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke