Prikaz jedne poruke
Stara 9.8.2010, 16:30   #7
zoran845
Deo inventara foruma
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Naissus (M.S.)
Poruke: 4.729
Zahvalnice: 872
Zahvaljeno 2.575 puta na 1.457 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku zoran845
Određen forumom Re: [Playthrough #4] - The Whispered World

Pošto sam na vreme nabavio igru (ISO mi se kiselio par meseci duboko zakopan u ogromnom privatnom skladištu, imam čak i Deutsche varijantu), brzo i efikasno sam istalirao TWW (zvuči ko neka avio-kompanija: Trans Western Wings, na primer). Igra(nje) ide bez problema, jedino mi je ton malo štucao u интроу.

Naziv: hrpica_tvari.jpg, pregleda: 590, veličina: 2,0 KB
Kao dokaz da sam ozbiljan učesnik protrčavanja prilažem sliku ikone igre sa svog desktopa (izgleda kao hrpica stanovite nemirišljave tvari ispuštena na travnjak, ali nije to ghovno, nego onaj Spot ili kako se već zove gusenica koja je glavni сајдкик i mnogo simpatičnije izgleda u samoj avanturi no na omotu koji je Dijego priložio). Igra deluje izvanredno, bolje čak i no što se na osnovu скриншотова dalo pomisliti i već sam (pod naizmeničnim naletima molbi i pretnji jednog mlađeg člana svoje porodice) morao da je započnem. Teško žabu da nateraš u vodu. Ha.

Malo sam studirao uputstvo koje ide uz ovu vanserijsku avanturu, pa kako pretpostavljam da među zainteresovanima za плејтру ima i onih kojima je knjižica (prilikom otpakivanja originala) možebiti ispala u klozetsku šolju, skenirao sam, prepakovao u PDF i okačio manual da im se nađe. Stara srpska izreka ovaploćena u skraćenici RTFM nije džabe nastala, pa vam od srca preporučujem da pročitate tu knjižicu (jedan od фичра karakterističnih samo za ovu igru može se tamo naći, a trebaće vam da ga znate da biste rešili već prvu zagonetku).

Poslednja ispravka: zoran845 (9.8.2010 u 16:38)
zoran845 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 3 korisnika se zahvaljuje korisniku zoran845 na korisnoj poruci:
dijego_ (9.8.2010), R.A.B. (14.8.2010), Shlaymara (9.8.2010)