Prikaz jedne poruke
Stara 26.2.2021, 1:47   #131
Koreli A.
Veteran
 
Član od: 1.9.2019.
Lokacija: BGD
Poruke: 714
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 163 puta na 109 poruka
Određen forumom Re: PES 2020 (eFootball PES 2020)

PES 2020 sam uzeo prvog dana uz malo cimanja sa VPN-om , i ocekivao sam da igram master ligu ko i uvek , na PC-iju bi to bilo od negde sredine prve decenije tekuceg milenijuma . Medjutim MyClub je zarazan koliko to moze da bude jedna igra . Svaki put kad sednem za komp odigram nekoliko meceva , pazarim treniram itd...
Samo ...PES 21 nisam pazario niti dao dinara za novcice , cekao sam LITE verziju jer za My CLUB nema razlike a zbog manipulacije Konamia ishodima utakmica koja je cesto preagresivna i nepristojna i necu da placam da gubim niti pobedjujem nezasluzeno .
Tipa ako pobedis 4 utakmice 5. nece biti normalna , otezava ti se do besvesti sto se cesto komicno manifestuje kada je protivnik puno slabiji . Posle blizu 1500 utakmica u My Club lako prepoznas i vidis te momente.
Cak ni lag chiteri mi nesmetaju koliko zacarane mreze i olovni igraci .
Kad je AI ok utakmice umeju kako kolega i rece iznad da budu fantasticne , mozes da se nadmudrujes , pravis nevest na pocetku itd... To nema protiv kompa . I osecaj pobede protiv coveka je drugaciji , zivlji .
Konami mora samo da podesi ono sto zovu scripting , on je neophodan ali je sada cesto preteran a i zavisi od patch-a do patcha-a .Ali onda bi masa losijih igraca gubila precesto i Konami se boji da ce manje trositi . Mora da nadje nacin da zadrzi profit i ispegla AI . Sve se moze kad se hoce , pa videcemo .

U decmbru sam instalirao PES 21 LITE vec imam , mislim 48,49 crnih lopti nisam dinara dao , ali dao sam za PES 2020 ko da sam ga tri put kupio .


Sad imam 29950 efootball poena i treba mi jos 550 da uzmem ICONIC Berkampa iz efotball prodavnice sa startnim overall 93 .
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke