Prikaz jedne poruke
Stara 14.1.2021, 0:16   #3192
zokocx
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.589
Zahvalnice: 917
Zahvaljeno 584 puta na 363 poruka
Određen forumom Re: Cyberpunk 2077

"...and it will be followed by another, more significant one in the following weeks.
We will of course continue to work on the game in future updates and improvements beyond that -- our big plans for supporting Cyberpunk in the long term did not change."

Nadam se da misle i da srede nedovršene stvari, bar AI vozila, panduracije i neprijatelja, jer je jedan od najosnovnijih koje sam ikad video, jedva nađu zaklon, niko te ne flankuje, melee ide pravoliniski skoro na tebe itd.


"I'd like to end this video by assuring you that we treat this entire situation very seriously and we are working hard to make it right.
The guiding principles of our company are still core to what we do. We still want to make amazing games."

Nadam se da ovo nisu laži po šablonu Todd Howard-a (Bethesda).

"Beyond Cyberpunk, we have many plans for the future"

Bolje da ne pipaju ništa drugo, nisu još ni CP2077 završili kako treba. Neću novi witcher, neću ništa novo od njih do ne izguraju CP2077 da valja igra.

Iskreno meni je igra dobra (PC), kažem dobar generalno tu je jaka 75+/10 nisam još završio main story, ali ne mogu ni bod iznad toga, jer se kasnije baš primeti da neke stvari su ostavljenje za kasnije ili isečene, najviše me boli da Life path nema neke značajne uticaje na kasnije questove, ili da ti otvara više putanja u misijama, ili mogućnosti da dobiješ neke dodatne misije ili sretneš skroz druge likove.
zokocx je offline   Odgovor sa citatom ove poruke